לעמוד הבית

ניהול זהויות - Identity Management

חסכו זמן ומשאבים הנדרשים כדי לשלוט בזהויות
פתרונות זהות אחת (One identity) מבטלים את המורכבות והתהליכים גוזלי הזמן הנדרשים לעתים קרובות כדי לשלוט בזהויות, לנהל חשבונות מועדפים ולשלוט בגישה. בעזרת הפתרונות של Quest Software, תוכלו לשפר את הגמישות של הארגון שלכם בזמן שאתם נותנים מענה לאתגרי IAM בענן ובשרתים שלכם. עם הפתרונות שלנו תוכלו:
  • להגדיר נתיב ברור לבקרת גישה וניהול חסוי
  • לקבל החלטות עסקיות טובות יותר לקבלת החלטות גישה
  • לפרוס פתרונות IAM ולקבל החזר על ההשקעה שלכם בתוך בשבועות - ולא בתוך חודשים או שנים
  • להאיץ את הפעילות העסקית באמצעות יכולות משופרות של IAM


פתרונות ניהול גישה מועדפים המקטינים סיכונים

רוב ההפרות כרוכות בהשגת גישה לאישורים חסויים מכיוון שהן מספקות גישה בלתי מוגבלת למערכות ולנתונים - יצירת דאגה גדולה לאבטחה ולתאימות.
פתרונות ניהול גישה עם הרשאות זהות אחת מאפשרים לך לאבטח, לשלוט ולבקר חשבונות מועדפים על-ידי מתן גישה מתאימה באמצעות תהליכי עבודה אוטומטיים ומבוססי מדיניות. פתרונות זהות אחת מכסים את כל המגוון של צורכי ניהול הגישה המיוחסים — מניטור ועד ממשל — באמצעות גישה מקצה לקצה. שפר את האבטחה והתאימות עם ניהול, מעקב וביקורת יעילים יותר של חשבונות וגישה מועדפים יותר.
פריבילגיה בטוחה
הפוך, שלוט ואבטח את כל התהליך של הענקת אישורים חסויים לאוטומטיים. גישה מיוחסת מבוססת על מדיניות מבוססת עם אישורים מתאימים. צור נתיב ביקורת מקיף עם מעקב אוטומטי של גישה ואישור חסוי.
תעשיות
שירותים פיננסיים
ודא רק את הגישה הנכונה למערכות ונתונים רגישים, נהל טוב יותר סיכונים ועמוד בדרישות האבטחה והרגולטוריות הקפדניות ששולטות בשוק הפיננסי. פתרונות זהות אחת מאפשרים לך להקצות חשבונות ולבטל הקצאה במהירות וביסודיות, לקבוע טוב יותר למי יש גישה למשאבים - כולל גישה מיוחסת - ולספק בקלות את המידע המפורט שמרואי החשבון דורשים כך שתישאר תואם.
הפחת חששות לגבי:
סביבות IT מורכבות ומשתנות ללא הרף
פריצות נתונים וגניבה
חולשות פוטנציאליות וסיכונים בלתי צפויים
דרישות רגולטוריות נוזל
גישה מהירה ומאובטחת למשתמש בעידן השינוי הדיגיטלי
ממשלה
גופים ממשלתיים תומכים באוכלוסיות משתמשים ענקיות הניגישות לכל רמות המשאבים הדיגיטליים. הם חייבים להגן על המידע היקר ביותר במדינה. למרות אתגרים אלה, כאשר ניהול זהויות וגישה נעשה בצורה נכונה, תוכל לאבטח את גישת המשתמש ואת עוצמת הקול הגוברת של נתונים קריטיים תוך מניעת הפרות של שחקנים פנימיים וחיצוניים.
ראה כיצד פתרונות One Identity הופכים את האבטחה ממחסום וממכשול כדי לאפשר לתהליכים ממשלתיים לעמוד בדרישות הרגולטוריות, לעלות על יעדי היעילות התפעולית ולשפר את אספקת השירות לציבור.
השכלה גבוהה
אבטחה משופרת ותהליכים יעילים מספקים חוויה חינוכית טובה יותר
עם השכלה גבוהה המייצגת 17 אחוזים מכלל הפרות הנתונים דיווחו - שני רק לתעשייה הרפואית - אבטחה צריכה להיות דאגה יסודית עבור מכללות ואוניברסיטאות.
פתרונות Identity אחד יכולים לסייע להבטיח חוויית סטודנט (וצוות) ממדרגה ראשונה, ללא קשר למגוון או נרחב של בסיס המשתמשים שלך. באפשרותך להגן טוב יותר על נתונים אישיים, פיננסיים, מחקר ואקדמיים; לפשט ולאבטח גישה למערכות ולנתונים; ולהשיג תאימות.
טיפול רפואי
להפחית את הסיכון, לספק את התקנות ולספק טיפול טוב יותר בחולה
רישומי בריאות גנובים הם משתלמים ביותר ויש להם חיי מדף ארוכים יותר מאשר נתונים פיננסיים, שהוא כוח גדול המניע את הגידול בפריצות בריאות. עם זאת, אמצעי אבטחה כבדים מעמידים חיים בסכנה.
עם פתרונות זהות אחת, תוכל לקבל IAM נכון, כלומר שיפור האבטחה תוך שמירה על רמה גבוהה יותר של שירות רפואי. ודא גישה מהירה, מתאימה ומאובטחת לנתוני המטופלים. בנוסף, תוכל לעמוד בדרישות הרגולטוריות ולהדגים תאימות.
קמעונאות
שינוי האבטחה ממחסום ליתרון תחרותי
עם מחזור עובדים קבוע, עובדים עונתיים, תקנות אזוריות ושוק משתנה במהירות, סיכונים לעסק הקמעונאי שלך לעולם לא מפסיקים להתפתח. עם פתרונות One IAM IDentity, באפשרותך להגדיר בסיס אבטחה המספק מענה לצרכים של היום, תוך מתן מענה מהיר לכל מה שיבוא, וכל זאת תוך שיפור השירות.
עם מחזור עובדים קבוע, עובדים עונתיים, תקנות אזוריות ושוק משתנה במהירות, סיכונים לעסק הקמעונאי שלך לעולם לא מפסיקים להתפתח. עם פתרונות One IAM IDentity, באפשרותך להגדיר בסיס אבטחה המספק מענה לצרכים של היום, תוך מתן מענה מהיר לכל מה שיבוא, וכל זאת תוך שיפור השירות.
הגן על ביטחון הלקוחות, על המוניטין של המותג ועל ההכנסות שלך על ידי מתן גישה נכונה לאנשים הנכונים. ראה כיצד One Identity עוזרת לך לקבל את הזכות של IAM להגן על נתוני הלקוחות והארגוניים ולוודא שהמשתמשים יכולים לגשת בקלות ובבטחה למערכות ולמידע הנחוצים להם

דילוג לתוכן