לעמוד הבית

ניהול שרתי ווינדוס - Windows Server Management

פתרונות העברה, אבטחה וניהול של פלטפורמת Microsoft.


עם הפתרונות שלנו לסביבת מיקרוסופט, תוכלו למלא משימות מידע ולקבל מידע על שימוש, אימוץ וביצועים. בנוסף, תוכלו להתכונן טוב יותר לפרויקטים עתידיים של העברה ואיחוד. הפכו את התהליך של איסוף נתונים, דיווח וחיובים לאוטומטי עבור סביבות פלטפורמת Microsoft - כולל Azure, AD Exchange, Windows Server, SQL Server, Exchange, Skype for Business ו- Office 365 - והפחיתו את שעות הניהול שלכם בפלטפורמות אלו.

ניהול ואבטחה של פלטפורמות Microsoft - כמו למשל Active Directory Exchange, Skype for Business, AD , Azure, Office Office 365- יכול להפוך לתהליך יקר ולגזול ממכם זמן רב. למעשה, ארגונים רבים משקיעים אחוז נכבד מתקציב הIT שלהם על מנת לנהל ולשמור על תשתית מדור קודם.

הגיע הזמן למטב את הסביבה ולאבטח את תשתית ה-Microsoft שלכם כדי להיערך יותר טוב לעתיד ולבצע משימות באופן אפקטיבי יותר. הפתרונות עטורי הפרסים של Quest עוזרים לכם להעביר, לנהל ולאבטח את הנתונים שלכם בפלטפורמות מקומיות, פלטפורמות ענן ופלטפורמות היברידיות. הפסיקו לשפוך זמן על תחזוקה של מערכות, והתחילו להתמקד בחדשנות.

מה אנחנו מציעים

אנחנו יכולים לפשט לבצע אוטומציה למגוון רחב של משימות ניהוליות בפלטפורמות מיקרוסופט.

אבטחת ספריות היברדית

קחו שליטה על תשתית Active Directory ההיברידית שלכם ושפרו את האבטחה שלכם בשרתים המקומיים ובענן. הפתרונות שלנו מאפשרים לכם פרודוקטיבים יותר ולהקשיח את האבטח באמצעות פתרון יחיד מקצה לקצה.

ביצועים וזמינות


תוכלו לפתור בעיות עוד לפני שהן משפיעות על פרודוקטיביות המשתמש על-ידי ניטור הביצועים של סביבות Active Directory, Exchange, Skype for Business ו- Windows Server. בצע אבחון בזמן אמת ופתרון בעיות באמצעות קונסולות פשוטות. מטב את הביצועים, פגוש את SLA ושמור על תאימות ותקנות על ידי העצמת הארגון שלך עם המידע הנכון.

אבטחה ותאימות
צמצם סיכונים ארגוניים, שמור על תאימות המדיניות ועמד בתקנות כגון GDPR, HIPAA, PCI, SOX, FISMA ועוד באמצעות הערכה מפורטת בזמן אמת, ביקורת, התראה ותיקון של סביבות Microsoft מורכבות. זהה, עקוב אחר, כתובת ואף מנע שינויים חיוניים בתצורה בזמן אמת — ללא התקורה של ביקורת מקורית. ודא תאימות עם דוחות מוכנים לביקורת.

גיבוי ושחזור
הימנע מאובדן נתונים ושמור על המשכיות עסקית באמצעות פתרונות גיבוי ושחזור לאחר אסון יעילים עבור Active Directory, AD Azure, Office 365 ו- Exchange. אפשר חיפושים יעילים לגילוי דואר אלקטרוני מהיר. שחזר בקלות נתונים שאבדו מאובייקטים בודדים, הרשאות ודואר אלקטרוני, או בצע שחזור מלא לאחר אסון.

הגירה ואיחוד
ודא העברת ZeroImpact ואיחוד עבור פלטפורמות Microsoft כגון Active Directory, Exchange ו- Office 365. פשט והפוך משימות העברה לאוטומטיות כדי שתוכל לסיים את הפרוייקט מהר יותר, תוך צמצום העלויות, הסיכונים והשיבושים למשתמשים.

מדיניות קבוצתית והרשאות
לאבטח את סביבת שרת Microsoft Windows שלך ולהוכיח תאימות. נצל פתרונות אוטומטיים לניהול ודיווח על הרשאות משתמשים וקבוצות, יחד עם אובייקטי מדיניות קבוצתית. קבל תמיכה עבור Active Directory, תכלת הרקיע Active Directory, Windows Server ו- NAS מקבצים, Exchange, SQL Server, Lync/Skype עבור העסק ואת

פלטפורמות נתמכות
מדריך פעיל
סיסקו
חילופי
גוגל
קבוצתית
לוטוס הערות
Office 365
SharePoint
סקייפ לעסקים/Lync
שרת SQL
יוניקס/לינוקס
שרת Windows

דילוג לתוכן