לעמוד הבית

הגנה על נתונים - Data Protection

הגנו על הנתונים שלכם בקלות עם המוצרים של Quest.

יותר מ- 70,000 לקוחות ברחבי העולם משתמשים במוצרי Quest כדי להגן על היישומים והנתונים שלהם באמצעות תשתית קלה לניהול. איתנו תקבלו פתרון עם Zero-Impact ומערכת לשחזור מיידי שתחזיר אתכם למצב מקוון תוך 15 דקות לכל היותר. פתרונות הגיבוי והשחזור שלנו מסייעים לכם בתשתיות הIT שלכם - מתשתיות ענן, אפליקציות למכשירים ניידים ועד פרויקטים של BigData.

מה פתרונות הגננת הנתונים שלנו נותנים לכם?

  • חיסכון של 10-20 שעות בשבוע בניהול נתונים בממוצע.
  • הגדלת ביצועי המערכת שלכם.
  • הפחתת עלויות של עשרות ועד מאות אלפי שקלים בממוצע.

אין פלא שכמעט 80% מלקחותינו הגיעו מספקים אחרים כי הצרכים שלהם לא סופקו על ידי פתרונות אחרים. הגיע הזמן לגלות אפס סובלנות לזמן השבתה ואיבוד מידע.

מה אנחנו מציעים

אל תתפרשו על הגנה יקרה ומורכבת על נתונים שמאלצת אתכם להשתמש בגישות מיושנות מדורים קודמים או בפתרונות נקודתיים שלא מספקים לכם הגנה מיקפית על כל המידע שלכם.

המשכיות עסקית

אנחנו נוכל לספק לכם פתרון המשכיות עסקית (Business Continuity) שמיועד גם לעידן הענן. אנו נוקטים גישה מונעת למיטוב התשתית ולהגנה על נתונים כדי שתוכלו להוציא את המיטב מסביבות הIT שלכם. הפיתרון שלנו מפחית את הסיכון להפרעה עסקית מהאיום המתמיד של התקפות סייבר וכשלים במערכת באופן משמעותי.

גיבוי ושחזור נתונים

היפרדו מזמני גיבוי ארוכים, שחזור איטי ועלויות תחזוקה גבוהות. פתרונות הגיבוי והשחזור המדרגיים שלנו מקצצים את זמני הגיבוי משעות לדקות. הגנו על כל דבר - מערכות, אפליקציות ונתונים - בכל מקום, בין אם זה פיזי, וירטואלי או בענן. גבו מכונות פיזיות ווירטואליות בעזרת גיבוי מבוסס Agent או ללא Agent. בנוסף, היצע המוצרים הרחב והגמיש שלנו מאפשר לכם לבחור את רמות ההגנה שלכם בהתבסס על החיוניות של הנתונים והיישומים של העסק שלכם.

מניעת כפילויות ושכפול נתונים

צמצמו את עלויות אחסון הגיבוי בסביבות פיזיות ו-וירטואליות באמצעות פתרון אחסון משני המוגדר על-ידי תוכנה הכולל מניעת כפילויות, הגדרות דחיסה, שכפול והצפנה. הפחתו את כמות קיבולת הגיבוי הדרושה ביחס של 20:1, העבירו נתונים משרתי גיבוי במהירות של עד 20 טרה-בתים לשעה והפחתו את רוחב הפס והזמן של שכפול הנתונים בשיעור של עד 85%. פתרון זה תומך במגוון רחב של תוכנות גיבוי, התקני אחסון, פלטפורמות וירטואליזציה וספקי שירותי ענן. ככה תוכלו להאיץ את ביצועי הגיבוי, להפחית את דרישות האחסון והעלויות ולמנף טוב יותר את הענן לצורך אחסון בארכיון, וכמובן גם לשחזר מידע לאחר אסון וכך להבטיח המשכיות עסקית.

התאוששות לאחר אסון

ודאו התאוששות מהירה מאסון על-ידי מינוף פתרונות שחזור לאחר אסון לצורך המשכיות עסקית. הטמיע בקלות שחזור לאחר אסון כשירות (DRAAs) וצור מכונות המתנה וירטואליות בענן. הפעל שכפול אוטומטי לשרת המתנה מקומי או מחוץ לאתר או מחשב וירטואלי, ותוכל להיות בטוח שכאשר עליך לשחזר מאסון, ניתן לשחזר את המערכות, היישומים והנתונים שלך תוך דקות ספורות. חסוך זמן עם גיבויים מתמשכים אוטומטיים שלעולם לא ישפיעו על מערכות הייצור.

דילוג לתוכן