לעמוד הבית

ניהול ופיתוח בסיסי נתונים (Database Management)

מערכת ניהול מסדי נתונים (DBMS) מאפשרת לכם לשנות ולנתח מסדי נתונים בקלות.
YouTube video

הגיע הזמן לגישה חדשה- הקדישו פחות זמן בניהול סביבת ה-DB שלכם והקדישו ויותר זמן לקידום העסק שלכם. כספקי התוכנה המובילים בעולם של תוכנות לניהול מסדי נתונים Quest מסייעת לכם לייעל את סביבת הDB שלכם. אתנו, תוכלו לשפר את ביצועי בסיסי הנתונים שלכם במגוון רחב של מערכות, משרתים ועד סביבות ענן. הכלים של Quest לניהול של בסיסי נתונים נמצאים בשימוש אצל יותר מארבעה מליון DBAs ברחבי העולם.

פיתוח מסד נתונים

עם הכלים של Quest תוכלו להגיב במהירות לכל שינוי או תקלה בבסיס הנתונים שלכם. הפתרונות שלנו מאפשרים לכם ליישם תהליכים ופתרונות באופן מהיר יותר ולייעל את האופן בו אתם מפתחים מסדי נתונים. 

ניהול מסדי נתונים

הקדימו תרופה למכה - עם הכלים שלנו תוכלו לפתור בעיות לפני שהן נהיות קריטיות ומשפיעות על כל הסביבה שלכם. אתנו, תוכלו לייעל את הניהול של בסיסי נתונים כך שתוכלו להתמקד בדברים חשובים יותר. אנו מספקים פתרון מקיף לניהול של בסיסי נתונים - החל מניטור, תחזוקה, ניוטר ביצועים, הגנה על נתונים ועד אוטומציה. הפתרונות שלנו יעזרו לכם לשפר את ביצועי הDB על הצד הטוב ביותר.

ניתוח נתונים

ודאו שהצוות האנליטי שלכם יקבל נתונים מדויקים ואיכותיים בזמן - וזאת ללא קשר למקורם של הנתונים.  הפתרונות שלנו מציעים חיסכון של עד כ-50% מהזמן על מטלות של ניתוח וניקי נתונים לקראת אנליזה. עם הכלים שלנו תוכלו גם לספק לאנליסטים שלכם נתונים בזמן אמת.

ניטור ביצועי מסד נתונים

אחד ותקן את ניטור ביצועי מסד הנתונים בסביבות מגוונות ורב-פלטפורמות, כולל

Oracle , SAP Hana , PostgreSQL, MySQL , MongoDB ,  DB2 , Cassandra , Amazon RedShift, SQL Server- + AWS,RDS Azure SQL Database

 גם בעת שימוש בכלים מקוריים או של צד שלישי. הצג תמונה מלאה של הסביבה שלך כך שתוכל לשתף פעולה בין צוותים כדי למצוא ולתקן בעיות ביצועים לפני שהם מסכנים את מסד הנתונים שלך. קבל תובנות יקרות ערך בכל האזורים סביב משאבי מסד נתונים, ניתוח עומסי עבודה ומעקב אחר שינויים.

שכפול מסד נתונים

הגע זמינות נתונים גדולה יותר באמצעות שכפול מסד נתונים מוביל בתעשייה. הפתרונות שלנו עוזרים לך לשכפל נתונים למקום שבו אתה זקוק להם ביותר - בין אם מדובר בשכפול מסד נתונים של ייצור לזמינות גבוהה או שילוב נתונים במסדי נתונים אחרים. לסמוך על אמינות גבוהה עם ZeroImpact למערכות שלך.

DevOps

האץ את הפריסה בכך שתספק למפתחי מסד הנתונים שלך את אותם יתרונות DevOps ואת היתרונות הזריזים שיש למפתחי היישומים שלך. הכלים שלנו נועדו לסייע למפתחי מסד הנתונים של Oracle ו- MySQL להתגבר על צווארי הבקבוק הגדולים ביותר לכתיבה, בדיקה ושחרור של שינויים במסד הנתונים בקצב שבו העסק דורש. הפוך בדיקות קוד של מסד נתונים לאוטומטיות, ניתוח ואימות מתוך כלי האינטגרציה הרציפים הקיימים והמסירה המתמשכים.

מיגרציה

להירגע ולהיות אחד עם הענן. פשט את המסע שלך לענן בעזרת פתרון יעיל של שכפול והעברה של מסד נתונים. שכפול כמעט בזמן אמת שאינו מפריע לפרודוקטיביות של משתמש קצה מאפשר לך להשיג זמינות גבוהה והמשכיות עסקית. הנתונים שלך משוכפלים ללא הרף משרת מסד נתונים אחד למשנהו, ללא צורך בתזמון - ללא מתח, ללא זמן השבתה.

דילוג לתוכן